21.09.2018 ТЕНДЕР НА РОЗРОБКУ ТА ДЕМОНСТРАЦІЮ VR-МУЗЕЮ «ТРИПІЛЛЯ» ТА АНІМОВАНОЇ ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПРО ЗВ’ЯЗОК МІЖ КУЛЬТУРАМИ ТРИПІЛЛЯ ТА ЯНШАО ДЛЯ РОБОТИ НАЦІОНАЛЬНОГО СТЕНДУ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ 2018 CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO

Назва проекту: GO CHINA Trypillia.

Місце реалізації проекту: Київ, Україна.

Строки подачі тендерних пропозицій: до 28.09.2018.

Відповідальна особа: Олександра Кащина, асистент проекту, Офіс з просування експорту.

Початок проекту: 02.10.2018 (орієнтовно).

Винагорода: визначається, виходячи з наданого постачальником кошторису, що має включати собівартість підготовки VR-музею «Трипілля» та анімованої презентації, що продемонструє зв’язок між культурами Трипілля та Яншао. Передбачається, що робота VR-музею на Національному стенді під час проведення Виставки буде безкоштовною, обсяг фінансування покриває виключно вартість підготовки VR-музею та його технічне забезпечення під час проведення Виставки, а також вартість розробки анімованої презентації.

Мета проекту: створення  унікального VR-музею «Трипілля» та анімованої презентації, що продемонструє зв’язок між культурами Трипілля та Яншао, для представлення в рамках програми роботи Національного стенду України на міжнародній виставці CIIE 2018 у м.Шанхай (КНР), що відбудеться з 5 по 10 листопада 2018 року; по можливості – інтеграція у номер спільної символіки України та КНР для підвищення інтересу до нього з боку відвідувачів Виставки.

Завдання для постачальника:

 • Розробити креативну концепцію VR-музею та анімованої презентації заданої тематики, визначені у меті цього проекту.
 • Підготувати контент VR-музею та анімованої презентації для демонстрації.
 • Забезпечити обслуговування VR-музею та анімованої презентації під час Виставки.
 • Забезпечити необхідне для роботи VR-музею обладнання.

 

ПРОФЕСІЙНІ КРИТЕРІЇ:

 • Обізнаність та досвід роботи з сучасними технологіями у сфері VR;
 • Наявність проектної команди, готової розпочати роботу над проектом негайно після підписання договору;
 • Наявність портфоліо у сфері організації подібних проектів;
 • Можливість отримувати платежі від неурядової неприбуткової організації – резидента України

 

НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

Компанії, що бажають взяти участь у тендері та відповідають зазначеним критеріям, повинні надати свою тендерну пропозицію, яка складається з таких елементів:

 • Деталізований кошторис проекту з урахуванням вимог п. Завдання для постачальника;
 • Відгуки клієнтів щодо успішно реалізованих проектів (за наявності);
 • Короткий опис запропонованих технічних рішень для виконання поставленого завдання або фізичну демонстрацію запропонованих розробок Замовнику;
 • Деталізований кошторис проекту, що включатиме: креативну концепцію VR-музею та анімованої презентації, розробку усіх елементів і дизайнів, організацію технічної підготовки проекту та транспортні (Україна-Шанхай-Україна) і супутні витрати, пов’язані з перебуванням проектної команди у м.Шанхай під час підготовки та проведення Виставки та забезпеченням наявності необхідного для роботи VR-музею обладнання.

Будь ласка, надсилайте будь-які запити щодо Вашої тендерної пропозиції не пізніше як до 17.00 28 вересня 2018 року на адресу електронної пошти: office@fsr.org.ua (у копії листа OKashchyna@epo.org.ua)

Відповіді на отримані запити будуть надані до 01 жовтня 2018 року включно.

Будь-ласка, надсилайте Ваші тендерні пропозиції, що включають всі перелічені вище елементи, з зазначенням теми листа: GO CHINA Trypillia на адресу office@fsr.org.ua (у копії листа OKashchyna@epo.org.ua) не пізніше 17.00 за Київським часом 28 вересня 2018 року.

 

Довідково

China International Import Expo 2018 – міжнародна виставка, яка проходитиме з 5 по 10 листопада 2018 року у Шанхаї (КНР). Це перша міжнародна виставка Китаю, що орієнтована на імпорт. Для українських виробників це можливість бути серед перших, хто представить свої продукти та послуги цьому ринку та суміжних ринках.

У наступні п’ять років Китай планує імпортувати продуктів і послуг на суму понад 10 трлн доларів США. Серед пріоритетних для імпорту товарів та послуг, з якими Китай запрошує приїхати на виставку: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

Програма реалізується за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.