25.09.2018 ТЕНДЕР НА РОЗРОБКУ ТА ДЕМОНСТРАЦІЮ КРЕАТИВНОГО ФЕШН-ШОУ НА НАЦІОНАЛЬНОМУ СТЕНДІ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ 2018 CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO

Назва проекту: GO CHINA FASHION SHOW.

Місце реалізації проекту: м. Шанхай, Китай.

Строки виконання: до 14.11.2018.

Відповідальна особа: Олександра Кащина, асистент проекту, Офіс з просування експорту.

Початок проекту: 02.10.2018 (орієнтовно).

Винагорода: визначається, виходячи з наданого постачальником кошторису, що має включати собівартість підготовки та організації фешн-шоу, доставки (туди та назад) необхідних матеріалів в м. Шанхай, витрати, пов’язані з наймом та/або логістикою персоналу, а також іншими супровідними витратами та додатковими послугами (за потреби). Передбачається, що демонстрація шоу на Національному стенді під час проведення Виставки буде безкоштовною, обсяг фінансування покриває виключно вартість підготовки шоу-номеру та його технічне забезпечення під час проведення Виставки та репетиційного процесу в Україні.

Мета проекту: створення  унікального креативного фешн-шоу, що стане презентацією досягнень креативної/фешн індустрії сучасної України у нерозривному зв’язку з її культурним корінням, для представлення в рамках програми роботи Національного стенду України на міжнародній виставці CIIE 2018 у м.Шанхай (КНР), що відбудеться з 5 по 10 листопада 2018 року. Додатково буде зараховуватися та братися до уваги інтеграція у шоу спільної символіки України та КНР для підвищення інтересу до нього з боку відвідувачів Виставки.

Дата проведення: 7.11.2018

Орієнтовна тривалість: 50 хв.

Місце проведення: Національний стенд України, Міжнародний виставковий центр Шанхай ЕКСПО

Наявне технічне обладнання:

  • Головний екран LED 5000 мм висота, 4000 мм ширина
  • Подіум у вигляді екрану 2-рівневий. Висота сходинки 500 мм
  • Можливість підключення до електромережі
  • Інтернет
  • Сценічне освітлення
  • Мікрофони
  • Звуко посилююча техніка

Завдання для постачальника:

Розробка концепції фешн-шоу, що відображатиме сучасні досягнення креативної/фешн індустрії сучасної України у нерозривному зв’язку з її культурним корінням та традиціями.
Виробництво та організація фешн-показу. Список не обмежується, але включає, зокрема, наступне: доставка необхідних матеріалів, відбір та найм моделей, хореографія, аудіо-, відео-супровід, спец ефекти (за потреби), грим, стилістичний супровід моделей, харчування персоналу, логістичні витрати та ін.
Підготовка та забезпечення костюмів (3-5 колекцій), що мають включати всі витрати, пов’язані з їх утриманням та високо якісною демонстрацією.

ПРОФЕСIЙНІ КРИТЕРІЇ:

- Обізнаність та досвід роботи з сучасними технологіями у сфері організації фешн-шоу та масових видовищних заходів;
- Наявність проектної команди, готової розпочати роботу над проектом негайно після підписання договору;
- Наявність портфоліо у сфері організації подібних проектів;
- Можливість отримувати платежі від неурядової неприбуткової організації – резидента України

 

НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

- Компанії, що бажають взяти участь у тендері та відповідають зазначеним критеріям, повинні надати свою тендерну пропозицію, яка складається з таких елементів:

- Деталізований кошторис проекту з урахуванням вимог п. Завдання для постачальника
- Відгуки клієнтів щодо успішно реалізованих проектів (за наявності)
- Короткий опис запропонованих технічних рішень для виконання поставленого завдання (включаючи ескізи, синопсис, сценарій)
- Деталізований кошторис проекту, що включатиме: креативну концепцію фешн-шоу, розробку усіх елементів і дизайнів, відео та аудіо матеріалів, витрати на забезпечення необхідного персоналу в м.  Шанхай, організацію репетиційного процесу та транспортні (Україна-Шанхай-Україна) та інші супутні витрати, пов’язані з перебуванням проектної команди у м.Шанхай під час підготовки та проведення Виставки.

Будь ласка, надсилайте будь-які запити щодо Вашої тендерної пропозиції не пізніше як до 17.00 1 жовтня 2018 року на адресу електронної пошти: OKashchyna@epo.org.ua

Відповіді на отримані запити будуть надані до 2 жовтня 2018 року включно.

Будь-ласка, надсилайте Ваші тендерні пропозиції, що включають всі перелічені вище елементи, з зазначенням теми листа: GO CHINA FASHION SHOW на адресу OKashchyna@epo.org.ua не пізніше 17.00 за Київським часом 1 жовтня 2018 року.

 

Довідково

China International Import Expo 2018 – міжнародна виставка, яка проходитиме з 5 по 10 листопада 2018 року у Шанхаї (КНР). Це перша міжнародна виставка Китаю, що орієнтована на імпорт. Для українських виробників це можливість бути серед перших, хто представить свої продукти та послуги цьому ринку та суміжних ринках.

У наступні п’ять років Китай планує імпортувати продуктів і послуг на суму понад 10 трлн доларів США. Серед пріоритетних для імпорту товарів та послуг, з якими Китай запрошує приїхати на виставку: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

Програма реалізується за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.