Тендер на експертні послуги для підготовки аналітичного звіту з дослідження сектору ТОіР повітряних суден в Україні

Громадська спілка «Фонд підтримки реформ в Україні» запрошує зацікавлені сторони взяти участь у тендері на експертні послуги для підготовки аналітичного звіту з дослідження сектору технічного обслуговування та ремонту повітряних суден в Україні. Тендер проводиться в рамках проекту «Підтримка рамкових умов для торгівлі» за підтримки GIZ, що діє за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ).​

Назва аналітичного звіту: Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден в Україні: статус, потенціал та можливості для розвитку

Мова аналітичного звіту: українська

Мова резюме аналітичного звіту: англійська

Тривалість надання послуг: 10 тижнів з моменту підписання договору

 

Очікуваний результат:

Підготовлено аналітичний звіт українською мовою та резюме звіту англійською мовою.

 

Вимоги до постачальника:

- Досвід виконання ринкових досліджень на промислових ринках та/або на транспорті (не менше 3-х досліджень) не менше 5 років. Досвід виконання ринкових досліджень у галузі авіації - авіаційного транспорту, авіаційної промисловості або технічного обслуговування та ремонту повітряних суден .
- Досвід розробки стратегій, стратегічних планів та планів розвитку компаній та галузей економіки (не менше 3-х робіт) не менше 5 років.
- Досвід виконання юридичної експертизи діяльності у галузі авіації та повітряного права в Україні та Європейському Союзі не менше 5 років.
- Наявність експертів, які мають відповідну кваліфікацію та досвід виконання аналогічних робіт не менше 5 років.

 

Учасник тендеру повинен надати:

  • цінову пропозицію (обсяг 1 сторінка);
  • графік підготовки дослідження;
  • резюме запропонованих експертів;
  • підтвердження досвіду виконання аналогічних аналітичних робіт;
  • підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
  • копії реєстраційних документів (копія ВИТЯГУ з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців із зазначенням видів діяльності, копія свідоцтва платника єдиного податку або ВИТЯГ з реєстру платників єдиного податку (за наявності).

 

Будь-ласка, надсилайте Ваші тендерні пропозиції, що включають всі перелічені вище елементи, на адресу office@fsr.org.ua не пізніше 12.00 за київським часом 23.11.2018 року.