Експерт/ка з комунікацій – контент менеджер/ка до Команди підтримки реформ МОН

Міністерство освіти і науки України шукає Експерта/ку з комунікацій – контент менеджера/ку П(ПТ)О для підтримки реалізації реформи професійної (професійно-технічної) освіти.

Детальну інформацію щодо умов роботи та подання заявки на участь у конкурсі розміщено на веб-сайті МОН: https://cutt.ly/xtp9nzi

Для участі в конкурсі потрібно до 24 березня 2020 року надіслати наступні документи англійською мовою на електронну пошту rst@mon.gov.ua:

  • CV англійською мовою;
  • щонайменше одна професійна рекомендація англійською мовою або українською мовою з перекладом англійською мовою.

Важлива інформація 

У конкурсі можуть взяти участь лише громадяни України. Чинні державні службовці або особи, які звільнились з посади державної служби менше, ніж за шість місяців до моменту подачі документів на роботу в Команді, до конкурсу не допускаються. Зазначені посади передбачають повну зайнятість і фізичну присутність у робочий час в офісі у м. Києві.


Про Команду підтримки реформ

Команда підтримки реформ (англійською Reform Support Team – RST) Міністерства освіти і науки, що працює з червня 2019 року, – це група українських фахівців, які не є державними службовцями. Їх робота на тимчасовій основі фінансується донорами. Ці фахівці надають цільову підтримку Міністерству у розробці та реалізації пріоритетних реформ. Консультанти RST надають допомогу під час розробки та реалізації пріоритетних стратегій і програм реформування у відповідній сфері, одночасно зміцнюючи зв'язки та партнерство між пріоритетами Міністерства та підтримкою донорів. Робота Команди підтримки реформ при МОН здійснюватиметься за рахунок коштів Мульті-донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку ЄБРР-Україна / Європейського Союзу.

Активно до: 
24.03.2020