Конкурс до Команди підтримки реформ Міносвіти

Оголошуємо конкурс на вакантні позиції експертів у Команду підтримки реформ при Міністерстві освіти і науки! 

Шукаємо експертів/ок для підтримки реформи професійної (професійно-технічної) освіти та реалізації концепції Нової Української школи (9 вакантних позицій):

- Директора/ку Команди підтримки реформ (Вимоги)

Експертів/ок за напрямком реформи професійної (професійно-технічної освіти).

- Експерта/ку з питань управління та фінансування (розробка планів імплементації рамкових документів політики у сфері, інших нормативно-правових документів, координація їх імплементації; експертиза з питань фінансування сфери, децентралізації управління) (Вимоги)

- Експерта/ку з питань модернізації інфраструктури (питання розробки необхідної документації для створення центрів професійної досконалості, комунікація з регіонами щодо потреб у модернізації закладів професійної освіти) (Вимоги)

Експертів/ок за напрямком реалізації концепції Нової української школи.

- Експерта/ку з питань розробки змісту освіти (створення е-конструктору – інструменту для створення освітніх програм) (Вимоги)

- Експерта/ку з питань змісту освіти (математична компетентність) (Вимоги)

- Експерт/ку з питань змісту освіти (компетентність у галузі природничих наук, технологій; екологічна компетентність) (Вимоги)

- Експерта/ку з питань змісту освіти (культурна компетентність) (Вимоги)

- Експерта/ку з питань моніторингу ефективності впровадження реформи НУШ (Вимоги)

- Експерта/ку з питань комунікацій (Вимоги)

Для участі в конкурсі потрібно подати наступні документи англійською мовою:

  • CV англійською мовою;
  • щонайменше одна професійна рекомендація англійською мовою або українською мовою з перекладом англійською мовою.

Кінцевий термін подання документів – 23 год. 59 хв. (за київським часом) 05 серпня 2019 року. Документи приймаються на електронну пошту: rst@mon.gov.ua.

Важлива інформація: чинні державні службовці або особи, які звільнились з посади державної служби менше, ніж за шість місяців до моменту подачі документів на роботу в Команді, до конкурсу не допускаються. Зазначені посади передбачають повну зайнятість і фізичну присутність у робочий час в офісі у м. Києві.

Про Команду підтримки реформ.

Команда підтримки реформ (англійською Reform Support Team – RST) Міністерства освіти і науки – це група українських фахівців, які не є державними службовцями. Їх робота на тимчасовій основі фінансується донорами. Ці фахівці надають цільову підтримку Міністерству у розробці та реалізації пріоритетних реформ. Консультанти RST надають допомогу під час розробки та реалізації пріоритетних стратегій і програм реформування у відповідній сфері, одночасно зміцнюючи зв'язки та партнерство між пріоритетами Міністерства та підтримкою донорів.

Команда підтримки реформ МОН працює з червня 2019 року. RST складатиметься з 22 експертів, які працюватимуть за напрямками впровадження концепції Нової української школи та здійснення реформи професійної (професійно-технічної) освіти.

Робота Команди підтримки реформ при МОН здійснюватиметься за рахунок коштів Мульті-донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України, який адмініструється Європейським Банком Реконструкції та Розвитку. Контриб’юторами цього фонду є Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Велика Британія, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз – найбільший донор.

Активно до: 
05.08.2019