Конкурс на відкриті вакансії в Команді підтримки реформ при Мінекономрозвитку

Запрошуємо взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад старшого експерта з комунікацій та молодшого експерта за напрямком Державні інвестиційні проекти в Команду підтримки реформ (Reform Support Team) при Мінекономрозвитку.

Команда підтримки реформ - це команда українських професіоналів (не державних службовців), яка надає цільову технічну підтримку Міністерству в розробці та імплементації пріоритетних реформ.

Консультанти Команди підтримки реформ надають допомогу з розробки та реалізації пріоритетних стратегій та програм реформ, одночасно зміцнюючи зв'язки та партнерські стосунки між пріоритетними напрямами роботи Міністерства та відповідними програмами з донорської підтримки.

Зацікавлені професіонали зі сфер діяльності, які задовольняють зазначеним в оголошенні вимогам, запрошуються подати власні заявки на посаду:

- Старший експерт з комунікацій - http://bit.ly/2Kwz5f7

- Молодший експерт (реформа державних інвестиційних проектів) - http://bit.ly/2X1f4Px

Для участі у конкурсі потрібно надіслати всі необхідні документи англійською мовою на електронну пошту: rstrecruiting2017@gmail.com не пізніше 22 липня 2019 року.

Пакет необхідних документів має містити:

- заповнену аплікаційну форму (завантажити можна тут: http://bit.ly/2j1CS77);

- щонайменше одну професійну рекомендацію (від керівника/менеджера). Допускаються рекомендації іншими мовами. В такому разі до документа має долучатись переклад англійською;

- резюме апліканта.

До розгляду будуть прийматись лише заявки, що містять повний перелік вказаних документів. Відібрані кандидати будуть запрошені пройти тестування, що проходитиме у м. Київ за адресою вулиця Грушевського 12/2. Особиста присутність для участі в тестуванні обов’язкова. Після успішного проходження тестування відібраних кандидатів буде запрошено на інтерв’ю.

У випадку виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтесь на rstrecruiting2017@gmail.com.


Джерелом фінансування проекту є Мультидонорський рахунок для стабілізації та сталого розвитку України (MDA) Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), грантодавцями якого є: Данія, Європейський Союз, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія та США. Будь ласка, зверніть увагу на те, що відбір кандидатів і підписання контрактів буде здійснюватись відповідно до процедур MDA та наявності фінансування.

Активно до: 
22.07.2019