Набір до Команди підтримки реформ при Державній митній службі

Відкрито набір на 7 вакантних посад у Команді підтримки реформ при Державній митній службі України за такими напрямами: реструктуризація та HR менеджмент, функціональні зміни митниці, юридична підтримка.

Команда підтримки реформ – це команда українських професіоналів (не державних службовців), що надає цільову технічну підтримку Держмитслужбі у розробці та імплементації пріоритетних реформ. Діяльність експертів фінансується за рахунок грантових коштів на Мультидонорському рахунку для стабілізації та сталого розвитку України (MDA) Європейського банку реконструкції і розвитку (EBRD). Зокрема Європейський союз, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, США є донорами проекту.

Конкурс здійснюється на такі посади:

Після того, як кандидати ознайомляться з вимогами до вакантних посад, необхідно підготувати пакет документів англійською мовою, зокрема:

  • Щонайменше одна професійна рекомендація від керівника (допускається прийом рекомендацій іншими мовами, проте переклад англійською у додатку – обов’язковий);
  • Резюме.

Документи приймаються на електронну пошту jobs@customs.gov.ua до 03 березня 2020 року. Зауважимо, що розглядатимуть лише ті заявки, що містять повний перелік зазначених вище документів.

Після етапу розгляду заявок, відібраних кандидатів запросять пройти співбесіду та тестування, що проходитиме за адресою: вул. Дегтярівська 11-Г, м. Київ. Особиста присутність для участі в тестуванні є обов’язковою.

За виникнення питань, просимо писати на електронну адресу  jobs@customs.gov.ua.

Активно до: 
03.03.2020