ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВЕБІНАРІ “ІНФРАСТРУКТУРА ЯКОСТІ В СИСТЕМІ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ УКРАЇНИ: РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНТЕКСТ. ОДЕСЬКИЙ РЕГІОН”

 

Мінекономіки за підтримки проекту TIPSTER Фонду підтримки реформ та програми міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), яка фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, запрошує представників бізнесу та їхніх об’єднань, організацій і підприємств інфраструктури якості взяти участь у серії просвітницьких онлайн вебінарів.


Основна мета: отримання практичної інформації щодо функціонування системи інфраструктури якості України як інструмента подолання технічних бар’єрів в торгівлі на шляху до єдиного ринку ЄС, у тому числі в контексті підготовки до укладення Угоди АСАА; застосування отриманих знань для ведення зовнішньоекономічної діяльності, можливостей для бізнесу від участі у діяльності Технічних комітетів стандартизації, а також інформування щодо поточного стану правового регулювання у сферах ринкового нагляду та захисту прав споживачів з огляду на вимоги європейського законодавства та зобов’язання України.

Заходи проводяться за участі відповідних регіональних центрів інфраструктури якості з метою представлення своїх можливостей для бізнесу та налагодження нових форматів співпраці для сталого відновлення України.

Регіональні центри інфраструктури якості, що братимуть участь у проєкті: Полтава, Одеса, Дніпро, Харків, Львів.

Термін реалізації проєкту – березень-вересень 2024 року.

Дата вебінару: 26 квітня 2024 року.

Реєстрація обов’язкова: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd10W15rRmQP86veQPqrXDz92dRCyvX4D5jPY_aQ9Nf0EwYkg/viewform

Початок: 11:00 за київським часом

Формат: Онлайн/безкоштовно

П’ять блоків для обговорення:

Блок І. Інфраструктура якості України як інструмент подолання технічних бар’єрів в торгівлі на шляху до єдиного ринку ЄС.

Блок ІІ. Огляд сучасного стану правового регулювання сфери ринкового нагляду та захисту прав споживачів. Практика ринкового нагляду 2024.

Блок ІII. Презентація можливостей для відновлення та розвитку економіки в регіоні.

Блок  IV. Стандартизація як інструмент конкурентоспроможності бізнесу.

Блок V. Обговорення за участі бізнесу.

До участі у вебінарі запрошуються представники:

  • державних підприємств, установ, організацій інфраструктури якості;
  • виробників та бізнес-асоціацій;
  • інших зацікавлених сторін.