Партнери Фонду

Ключові партнери

 

Європейський банк реконструкції та розвитку (Євробанк, ЄБРР) — міжнародний фінансово-кредитний інститут, який допомагає країнам від Центральної Європи до Центральної Азії здійснити ринкові реформи та активно інтегрувати економіки цих країн у міжнародні економічні відносини.

ЄБРР в Україні

 

 

ОБСЄ – найбільша регіональна організація, яка об'єднує 57 країн Європи, Центральної Азії й Північної Америки для розвитку політичного діалогу та співпраці у сфері безпеки в усіх аспектах - військово-політичному, економіко-природоохоронному та гуманітарному. 

Офіційний сайт організації

 

 

Міжнародний фонд «Відродження» є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні. Фонд засновано фінансистом і філантропом Джорджем Соросом.

Місія Фонду — розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей.

Офіційний сайт Фонду

 

             

 

Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні розпочало свою роботу 22 січня 1992 року. Зараз воно представляє понад десяток державних міністерств і відомств США. Наразі Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні співпрацює з громадською спілкою «Фонд підтримки реформ в Україні» щодо сприяння розвитку національних програм і проєктів. Докладніше...

Офіційний сайт Посольства

 

За дорученням Федерального Уряду Німеччини GIZ підтримує процес перетворень в Україні з 1993 року. Наразі GIZ працює приблизно у 20 населених пунктах України від імені чотирьох міністерств Німеччини, Європейського Союзу (ЄС) та Департаменту міжнародного розвитку Великобританії (DFID). В Україні GIZ налічує близько 90 місцевих та міжнародних спеціалістів. Близько 30 інтегрованих та реінтегрованих тимчасових спеціалістів підтримують органи державного управління, торгово-промислові палати та середні підприємства. З 2009 року GIZ має постійне представництво в Україні.

Громадська спілка «Фонд підтримки реформ в Україні» підписала угоду про партнерство з GIZДокладніше...

Офіційний сайт організації

 

 

Посольство Канади в Україні

Між Канадою та Україною існують тісні стосунки. Завдяки поколінням українських емігрантів до Канади склалася історична дружба між нашими країнами.

Офіційний сайт Посольства

 

 

 

 

Agriteam Canada Consulting Ltd. – приватна консалтингова компанія, яка спеціалізується на підборі провідних канадських та міжнародних спеціалістів для розв’язання найгостріших проблем економічного та соціального розвитку, з якими стикається сьогодні світ. Компанія працює в різних економіках по всьому світу, щоб створити більшу справедливість і процвітання, використовуючи методи, які сприяють розширенню прав і можливостей, самовизначенню і стійкості.

Відповідно до угоди між Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади та Agriteam Canadaкомпанія Agriteam Canada Consulting Ltd. відповідає за реалізацію проєкту EDGE – «Проєкту експертної підтримки врядування та економічного розвитку». Це спільний українсько-канадський проєкт технічної допомоги, який сприяє впровадженню Урядом України зобов’язань щодо запровадження комплексних реформ у країні відповідно до державних програм, національних та міжнародних угод.

Сторінка Agriteam Canada Consulting Ltd. в LinkedIn

Офіційний сайт Agriteam Canada

 

 

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший регіональний фонд прямих інвестицій в Україні та Молдові з капіталом 150 млн доларів США, що фінансується урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Він має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом, фонд інвестував $168 млн у 118 компаній із близько 25 000 працівників і залучив  $1,4 млрд для компаній в Україні та Молдові.

З 2015 року Фонд реалізує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн. Її основними елементами є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF забезпечує фінансування інноваційних, високоефективних програм, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові.

Офіційний сайт Фонду

 

               

 

Посольство Великої Британії в Україні тісно співпрацює з українською владою для підтримки інтеграції України з ЄС, розвитку демократії, зміцнення захисту прав людини та реалізації громадських свобод.

10 січня 1992 року було офіційно встановлено дипломатичні відносини.

Посольство сприяє зміцненню торговельних відносин Великої Британії та України, надає консульські послуги британським громадянам в Україні та реалізує широку двосторонню програму співпраці у сфері безпеки

Офіційний сайт Посольства

 

 

Міністерство зовнішніх справ Норвегії

З липня по грудень 2016 року Фонд підтримки реформ в Україні за підтримки Міністерства зовнішніх справ Норвегії реалізовував проєкт «Кадрова підтримка реформ в Україні». Метою проєкту є підтримка українського Уряду у здійсненні реформ шляхом підтримки ініціатив, тісно пов‘язаних із впровадженням ключових реформ. Ці ініціативи забезпечують зміни, які можна чітко визначити та виміряти. Проєкт не фінансує повсякденну роботу Уряду України, яку виконують держслужбовці

Офіційний сайт в Україні