Horizon Logistics

Horizon Logistics: Підтримка МСП на шляху до ринку ЄС!

Ми з гордістю ділимося успіхами програми Horizon Logistics, реалізованої за підтримки EU4Business. Мета програми – допомога в побудові логістики та підтримка українських малих та середніх підприємств (МСП) у виході на ринок ЄС, і наші досягнення перевищують очікування!

Завдяки ефективній рекламній кампанії, яка охопила понад 70 тисяч підписників Diia.Business та численні регіональні агентства розвитку, торгові палати та партнерські організації, за місяць з 10 березня по 7 квітня 2024 року ми отримали 108 заявок та відібрали 63 МСП для участі у програмі. Ці українські компанії виробляють сільськогосподарську техніку, декор та будівельні матеріали, продукти харчування, одяг та іграшки і прагнуть розширити свою присутність в Європі. 

Освітня фаза програми включала 6 інтерактивних тренінгів, проведених міжнародними та українськими експертами-практиками. Теми тренінгів охоплювали зелену логістику, митне оформлення, логістику негабаритних та небезпечних вантажів та інші актуальні питання. Учасники мають доступ до матеріалів через платформу Talent LMS, що забезпечує цілодобову підтримку та можливість зворотнього зв'язку.

Після етапу групових тренінгів, 56 МСП пройшли відбір та працюють індивідуально з провідними експертами, щоб розробити ефективні логістичні плани на ринки ЄС, враховуючи специфічні потреби кожного підприємства.

Важливо відзначити, що 70% учасників програми – це жінки, що демонструє стійкість українського підприємництва та підтверджує нашу відданість принципам рівних можливостей.

Вже до кінця червня ми плануємо допомогти учасникам знайти оптимальне рішення викликам в логістиці до ЄС, з якими вони стикаються. 

Залишайтесь на звʼязку! Разом до перемоги! 

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: Відновлення, Конкурентоспроможність та Інтернаціоналізація МСП» фінансується Європейським Союзом та Урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих та середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.